Neera Detoxikační Balíček Třináctidenní - láhev a doprava zdarma

výrobce:
katalogové číslo:200595
EAN:n/a
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:3 116 Kč

3 490 Kč

Balíček na třináctidenní detoxikaci se vším, co budete potřebovat. Všechny složky vybrané tak, aby detoxikace byla co nejúčinnější a zároveň nejvyváženější pro organismus. Vybírali jsme složky podle našich zkušeností s Neera kúrou v Čechách (začínali jsme v roce 2009), z toho, co nám fungovalo nejlépe. Abyste mohli svůj nápoj nosit všude sebou, pouze u nás dostanete k balíčku stylovou láhev zdarma.

Kompletní balení aneb vše, co potřebujete k procesu detoxikace. Balíček obsahuje:

Kúru začněte tabletami Triphala - dvě tablety zapít večer před spaním. Odlehčete stravu - co nejméně živočišných produktů, co nejvíce zeleniny, ovoce a zrnin (rýže, jáhly, pohanka, quinoa....). Takto pokračujte 14 dní. Po 14 dnech vynechte veškerou pevnou stravu a začněte pít nápoj Neera, čistou vodu, bylinkové čaje a večer stále pokračujte před spaním s dvěma tabletami Triphala. Ráno nezapomínejte na slanou vodu.

Cca čtvrtý den si dejte koupel v epsomské soli - celé balení do jedné vany. Zrelaxujte. Můžete si přidat čistou levandulouvou nebo jinou oblíbenou bylinnou esenci.

Do nápoje Neera si můžete vybrat mezi kayenským a dlouhým pepřem případně je můžete střídat. Vyzkoušejte, co vám chutná a vyhovuje nejlépe. Stejně tak můžete místo citrónové šťávy do Neera nápoje vyzkoušet šťávu limetkovou. Neera sirup Vám vystačí na sedm dní.

Osmý den si dejte čerstvě vymačkané ovocné nebo ovocnozeleninové šťávy. V chladném počasí si můžete uvařit zeleninovou polévku s trochou soli - hodně zeleniny, nejlépe kořenové, dobře uvařit a rozmixovat. Vychutnávejte chuť ovoce a zeleniny, vynechte všechny ochucovací prostředky. Stále pokračujte s tabletami Triphala před spaním. Devátý den opět to samé co osmý den a můžete v poledne přidat trochu rýže.

Desátý den si již k obědu dejte vařenou zeleninu s rýží, k večeři můžete přidat již něco malého bílkovinného - trochu sýra, vajíčko, kousek libového masa apod a čerstvou zeleninu.

S tabletami Triphala pokračujte večer před spaním až do spotřebování balení.

Od jedenáctého dne doporučujeme přidat Laktobacily (doporučujeme nějaké kvalitní, které zaručují minimálně 20biliónů bakterií CFU na kapsli). Trávení se detoxikací pročistí, ale mikroflóru je potřeba obnovit.

https://www.evakrasova.cz/