Dr. Niedermaier - Regulat Skin Energy Mousse - 200 ml

výrobce:
katalogové číslo:200616
EAN:
dostupnost: 1 - 2 dny
cena bez DPH:1 187 Kč

1 436 Kč

obsahuje fermentovaný enzymový Regulatpro ® Bio (30%), který společně s vysokým podílem Bio kyseliny hyaluronové a hodnotnými oleji pečuje, omlazuje a regeneruje pokožku na buněčné úrovni.

Intenzivní omlazení - Regulat ® Skin Energy Mousse doplňuje pokožce zásobníky vlhkosti (hydratace), tuků (elasticita), stabilizuje elastická a kolagenní vlákna. Spolu se zaopatřením buněk tak zajišťuje intenzivní a dlouhodobé omlazení pokožky (anti aging). 

Řeší kožní problémy - Tato dermatologicky testovaná krémová pěna pečuje o normální, suchou nebo podrážděnou pokožku a doplňuje také terapie kožních nemocí jako například neurodermatitida, svrab, ekzémy, lupénka, plísně, šupinatá a zarudlá kůže. 

Zvyšuje odolnost - Regulatpro ® Bio transportuje kyselinu hyaluronovou hluboko do pokožky, kde společně regulují kožní systém. Kromě redukce vrásek tak zajišťuje ochranu před oxidativním stresem, zvyšuje odolnost a regenerační schopnost pokožky 

Složení:
voda, regulát (kaskádově fermentovaná organický koncentrát z vody, citrus limon, fenix dactylifera, fíkus carica, juglans regia, glycin max, kokos nucifera, allium cepa, glycerin, apium graveolens, Clara cardunculus, pisum sativum, panicum miliaceum, kurkuma longa), 
butan, glycerol stearate a ceteareth 20, 12, cetearyl alkohol a cetyl palmitate, popan, dicaprylyl eter, decyl oleate, glycerin, propylen glykol, simmndsia chinensid seed olej, glyceryl stearate, butyrospermium parkii máslový extrakt, ceteareth 20, tritikum vulgare germ olej, sercia powder, sodium hyaluronate, vanilkový planifollia ovocný extrakt (CO2), cocamidopropyl betaine, parefém.

Pomoc a využití u profesionálů:

Kosmetika - Regulat ® Skin Energy Mousse úspěšné doplňuje terapie kožních problémů. Proto ho kosmetická studia s úspěchem používají u problematické pokožky (akné, pupínky, vřídky a jiné) jako regenerační obličejovou masku, po peelingu a jako výživný podklad před masáží obličeje.

Masáže – Také masážní studia mají s použitím Regulat ® Skin Energy Mousse u ekzémů, kožních problémů, celulitidy a kožních vrásek výborné výsledky. Pěnu aplikují před masírováním. Masáž zlepšuje jeho absorpci do pokožky a tím zvyšuje příjem výživných a pečujících látek (také z kvalitních rostlinných masážních olejů).

Pedikérky - Pedikérky se při péči o nohy setkávají s různými kožními problémy, nejčastěji plísně nohou (mezi prsty nebo pod nehty), bradavice a jiné. Právě při řešení těchto potíží se pedikérkám osvědčila krémová regenerační pěna Regulat ® Skin Energy Mousse.

Použití:
Zvláčňuje & Nemastí - Už po několika minutách se krémová pěna vstřebá a zanechává vláčnou pokožku s příjemnou ovocnou vůní s podtóny citrusů. Nezanechává mastný film, což oceníme, když se po aplikaci potřebujeme obout nebo obléknout.

Výrobce:
Dr. Niedermaier Pharma GmbH 
85662 Hohenbrunn, Německo

 

https://www.evakrasova.cz/