Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
backgroundImage
možnosti dopravyOsobní odběr po dohodě kdykoliv a zdarma!


Neera v TV

Povinné info

Nikdo neví k čemu je zveřejňování podobných informací dobré, všichni vědí že prodejce musí zaevidovat, že spory je možné řešit, že toto a ještě tamto a dost možná i něco jiného. I zákazníci to vědí moc dobře a nic nového se z informací nedozví protože to samé čtou na každé pokladně a na každém e-shopu. Pokud se nudíte, tyto informace najdete v obchodních podmínkách...

Všestranné použití enzymové terapie

 

REGULATPRO BIO - vyzkoušená a oveřená enzymová terapie

Tento unikátní a universální enzymatický preparát je třeba vyzkoušet a pak lze tvrdit, jak a na které diagnozy je vhodné jej užívat.

Proto jsem začala tento Regulatpro BIO užívat sama a již druhý den po aplikaci do nosu, jsem cítila velkou úlevu od ucpaného nosu, navíc užívám vnitřně ráno s přesným dávkováním dle daného problému.Také během chvíle po vnitřním užití 1 lžíce na lačno ráno u mně došlo ke zklidnění v oblasti trávení a zároveń k velkému nárůstu energie. Jsem z tohoto produktu opravdu nadšená...Budu pokračovat dále a doporučuji všem, kteří v dnešní době vědí, jak a co používá klasická západní medicína k léčbě pacientů. Toto není žádná chemie, která nic neřeší, jen potlačuje příznaky.

Regulatpro BIO má všestranné využití, jak pro děti, sportovce, seniory, lidi nemocné i pro ty, kteří dbají o prevenci.

K zakoupení u mně v obchodě www.evakrasova.cz , poskytuji také odbornou konzultaci ohledně použití a  dávkování Regulatu.

Nenabízím  a neprodávám jen produkty a výrobky, vždy je za vším moje vlastní zkušenost...

Více informací o enzymoterapii jako takové můžete najít např. v článku "Poznejte sílu enzymů" nebo na webu "Naše výživa".